Kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem, logo firmy to doskonała forma promocji firmy. W naszej ofercie posiadamy dwie metody nadruku na kubkach i ceramice reklamowej:

W pierwszej metodzie do wykonania nadruku wykorzystujemy sitodruk. Dzięki zastosowaniu technologii kalki ceramicznej oraz kalki szklarskiej, nadruki na kubkach, filiżankach, talerzykach utrwalane zostają w piecach przystosowanych do wypału ceramiki w temperaturze do 900°C. Technika ta pozwala na wykonanie wielokolorowych nadruków o wysokiej jakości i trwałości. Nadruki na kubkach i innego typu ceramice tą metodą cechują się odpornością na ścieranie, dzięki czemu przedmioty te mogą być myte w zmywarkach.

Druga metoda pozwalająca na nadruk na kubkach i ceramice to metoda sublimacji. Kubki z nadrukiem tą metodą wypalane są w temperaturze 200 °C. Metoda sublimacji pozwala na nadruk wysokiej rozdzielczości w pełnej palecie kolorów. Dzięki temu istnieje możliwość naniesienia na kubek zdjęcia, czy innej nawet skomplikowanej grafiki. Kubki z nadrukiem tą metodą cechują się wysoką estetyką i jakością wykonania.